Nasz zespół

pg2

Patrycja Golik

Jedynym stałym elementem w jej życiu jest miłość do teatru. Cała reszta ulega ciągłym zmianom, dzięki czemu aktualnie spędza popołudnia na śledzeniu historii nieszczęśliwej miłości Pratapa względem Kamli na stronach podręcznika do Hindi. Nie potrafi ustać w miejscu; nieustannie podejmuje nowe wyzwania i stara się wychodzić ze strefy komfortu.

Paweł Łukasik

Rocznik 1971, absolwent historii na Uniwersytecie Jagielońskim, obecnie starający się czegoś nauczyć młodzież w wieku różnym. W swojej pracy jak i w życiu kibicuje cywilizacji ,tej samej, która ma odwagę zanegować samą siebie. Zasmucony faktem, że stojąc na rozdrożu alternatywnych światów, każdy wybór jest jednoczesną rezygnacją.

pl2

 

kb2

Katarzyna Boroń

Uderza do głowy jak musujący szampan. Cierpi na przewlekle niewyczerpane pokłady energii i nieuleczalny uśmiech. Szturmuje dziedzinę teatru w każdy możliwy sposób, a czasem i niemożliwy. Na najbardziej kreatywne pomysły wpada… podczas niedzielnych mszy.

Szymon Pankiewicz

Z różnym skutkiem studiował psychologię, polonistykę i dziennikarstwo; w przerwach od bycia prekariuszem zajmuje się czytaniem wszystkiego co wpadnie mu w ręce, tworzeniem muzyki ekstremalnej i marnowaniem sobie życia na portalach społecznościowych. Na lewo od niego nie ma nawet ściany.

 

szp2

ml2

Marysia Łukasik

Roztrzepana artystka z milionem wymówek do nie podbijania świata. Buntowniczka na pół etatu i w weekendy, jeśli uda jej się wygrzebać z łóżka. Aktywna pasjonatka epoki romantyzmu, a jednocześnie zaciekła przeciwniczka Mickiewicza. Trochę człowiek, trochę chaos. Nadal wierzy, że najmniejsze rzeczy mogą mieć sens.

Paweł JaNic Janicki

Urodzony 2 maja 1986 na Śląsku, fotograf, pedagog teatru. W fotografii ceni przede wszystkim ulotność… Najważniejszy jest człowiek i jego emocje. Od 2008 roku związany z Teatrem Nowym w Zabrzu. Ma szczęście jego dziewczyna i mama rozumieją, że Teatr stał się jego pierwszym domem… bo rozumieją prawda?

pj2

 

km2

Katarzyna Mamczura

Kasia jest uczennicą pierwszej klasy liceum. Interesuje się teatrem. Oprócz tego lubi czytać thrillery. Po skończeniu szkoły średniej planuje studiować prawo. Marzy o podróży do Indii.

 

Marek Mierczyk

Rocznik zmian. Quasi-absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Kocha literaturę, film i Hansa Zimmera. W odpowiedzi na otaczającą go rzeczywistość, wyładowuje frustrację pisząc prozę i dramaty w zaciszu zabrzańskich bibliotek. Poglądy trzeźwo prawicowe.

 

mm2

 


Julia Nita

Nocami ogląda filmy, a w ciągu dnia studiuje krótkie życie Poświatowskiej, listy Rimbauda (i chociaż to absurdalne) jego “Ucztę głodu”. Prawdopodobnie źle interpretuje obrazy, jedyną więc deską ratunku staje się wszelkie słowo. Chciałaby nakręcić jakiś film i wejść na M.Everest. Ubolewa nad 24-godzinną dobą, w końcu…tyle rzeczy jest jeszcze do zrobienia.

Wiktoria Ciach

Maturzystka, której plan na życie to możliwość jego wielokrotnego wyboru. Naiwnie wierzy, że jeszcze możliwa jest miłość, która spotkała Osiecką i Przyborę. Miłośniczka szeroko pojętej kultury. Amatorka Ala Pacino. Wyznawczyni ideologii Fight Clubu.


 

Hanna Kobus

Hanna Kobus

Uczennica liceum, interesuje się prawem, polityką i sztuką. W wolnym czasie czyta. Uważa, że nigdy nie ma się dość dużo książek, biżuterii i kotów – bo koty uwielbia, chociaż marzy też o kozie. Nie akceptuje długich włosów i, wbrew temu, co widać na zdjęciu, ciemnych ubrań.

 

Anna Wilkosz

Sama siebie lubi nazywać „nerdem” i absolutnie nie uważa tego za obrazę. Uwielbia uniwersum „Gwiezdnych wojen”, twórczość Quentina Tarantino i ciężką muzykę. Potrafi docenić dobrą, refleksyjną literaturę, wciąż jednak nie do końca wyrosła z naładowanych akcją fantastycznych opowiadań w stylu Sapkowskiego. Kiedyś na urodziny wręczyła tacie trzynastozgłoskowca, w którym opowiedziała, dlaczego nie dała mu prezentu.

 

Anna Wilkosz