PRZYJACIELE TEATRU NOWEGO ZAPRASZAJĄ NA LATO Z TEATREM 2016!

Z radością informujemy, że decyzją komisji konkursowej Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Nowego w Zabrzu “Z kulturą” otrzymało środki finansowe na realizację projektu “LATO Z TEATREM 2016 – wakacyjne warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży”.

W okresie 27.06 – 10.07 br. i 11.07 – 24.07. br. odbędą się  warsztaty w Teatrze Nowym w Zabrzu, w trakcie których uczestnicy będą mogli rozwijać swoje talenty i poszerzać horyzonty w następujących grupach:

  • dramatyczna
  • lalkarsko-aktorska
  • scenograficzno-kostiumowa
  • wokalno-taneczna
  • promocyjno-dziennikarska z elementami fotografii

Zapisy ruszyły 21.06 br. I choć informowaliśmy, że karty zostaną rozdane o godz. 15:00, to pierwsi chętni do wzięcia udziału stawili się przy kasie teatru już o 8:00! Przed 15:00 była już spora kolejka, a kart tylko 70… Nie dziwi zatem fakt, że pierwszy turnus rozszedł się w ciągu 10 minut.

Dobra wiadomość jest taka, że mamy jeszcze ok. 30 kart zgłoszeniowych do wzięcia udziału w drugim turnusie!

Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do zapisu na LATO Z TEATREM 2016.

Karty zgłoszeniowe do odbioru w Biurze Promocji i Organizacji Widowni w Teatrze Nowym od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

P.s Stowarzyszenie “Z kulturą” złożyło również ofertę działań w otwartym konkursie ofert w zakresie kultury. Czekamy na wyniki komisji konkursowej.